Raudona žvaigžde pažymėtą lauką pildyti privaloma *
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad įprasta tvarka sudaromas įgaliojimo terminas nuo apmokėjimo iki gavimo iš legalizavimo biuro užima apie 12+ darbo dienų. Terminą gali įtakoti ir Jūsų operatyvumas atsakant į klausimus kurie atsiranda ruošiant dokumentą. Šioje formoje galite pasirinkti papildomas paslaugas jei atvejis skubus.
 
 +
 +
 +
 +
Apsaugos klausimai

Atsakykite pažymėję po vieną klausimą  iš kiekvieno klausimų rinkinio.

Ši informacija bus reikalinga jei Home Office norėtų su Jumis susiekti dėl paduotos paraiškos. Jie gali paklausti atsakymų į šiuos klausimus, kad nustatytų Jūsų tapatybę.

Įsitikinkite, kad atsimenate atsakymus į šiuos klausimus.

Pirmas klausimų rinkinys

Pasirinkite vieną iš klausimų ir pateikite atsakymą. *
Antras klausimų rinkinys

Pasirinkite vieną iš klausimų ir pateikite atsakymą. *
Trečias klausimų rinkinys

Pasirinkite vieną iš klausimų ir pateikite atsakymą. *

Deklaracija

Prieš pateikdami atsakymus Jūs patvirtinate, kad:

  • Esate Jungtinėje Karalystėje
  • Pateikta informacija yra tiksli tiek kiek Jums žinoma ir esate įsitikinęs (-usi)
  • Atitinkate reikalavimus ir gyvenote Jungtinėje Karalystėje:

laikotarpiu remiantis HMRC duomenimis jei su tuo sutinkate

Jūsų pateiktu laikotarpiu jei su tuo nesutinkate

  • Jūsų pateikta nuotrauka yra Jūsų paties

Jūsų paraiška gali būti atmesta ir Jūs galite būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn jei tikslingai pateiksite netikrą ir klaidinančią informaciją, dokumentus.

Patvirtinkite jei esate:

 *
Jūsų siuntinio pristatymo laikas 3+ darbo dienos. Paslaugos įkainis £56.40. IB Service Ltd naudojasi Parcelforce Worldwide kurjerio paslauga todėl negali garantuoti tikslaus pristatymo laiko ar kitaip už jį atsakyti perdavus kurjeriui. 
Dėl platesnės informacijos prašome kreiptis telefonu 02085360065.  *
Jūsų parašo paliudijimas į pateiktą sąskaitą nebus įskaičiuotas ir priklausys nuo vietinio teisininko ar notaro įkainio. 
 +
 +
 +
Pasirinkti *

 +


 +
 +
Nepilnamečio vaiko gimimo data (dėl papildomo vaiko spauskite pliuso ženklą)
+-

Papildomos paslaugos

Apačioje pateiktas terminas nuo apmokėjimo laiko darbo dienomis

Viso
£0.0
Jums pasirinkus dviejų asmenų įgaliojimą gali keistis paslaugos įkainis nuo paskaičiavimo viršuje, atsižvelgiant į sandorio tipą. Informuosime Jus pateikiant galutinę sąskaitą. 
Papildomos paslaugos:

Apačioje pateiktas terminas nuo apmokėjimo laiko darbo dienomis

Viso
£0.0
Papildomos paslaugos:

Apačioje pateiktas terminas nuo apmokėjimo laiko darbo dienomis

Viso
£0.0
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad pasirinkus vienos darbo dienos įgaliojimo projekto paruošimo paslaugą, terminas skaičiuojamas nuo visų reikalingų duomenų pateikimo. Į šią paslaugą neįskaičiuojamas laikas per kurį pateikiate informaciją, reikalingą projekto rengimui. 24 darbo valandų paslaugos negarantuojame Jums operatyviai nepateikus atsakymų į klausimus, kurie kyla ruošiant dokumentą
 
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad tuo atveju jei negalite atvykti į Londoną pasirašyti dokumento, bus taikomas atskiras mokestis notarui ar teisinkui pagal Jūsų gyvenamają vietą. Daugiau informacijos suteiksime Jums pasiteiravus
Patvirtinu, kad aukščiau pateikta informacija yra teisinga ir išsami. Aš suprantu, kad pateikes (-usi) neteisingus duomenis esu atsakingas (-a) už Jų teisingumą. Suprantu, kad pateikus neteisingą informaciją procesas gali užtrukti arba kisti išdava. Sutinku, kad IB Service Ltd gali naudoti konfidencialią informaciją apie mane, planuojant, teikiant ir koordinuojant man skiriamas paslaugas. *
Išvalyti