Raudona žvaigžde pažymėtą lauką pildyti privaloma *
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad įprasta tvarka sudaromas įgaliojimo terminas nuo apmokėjimo iki gavimo iš legalizavimo biuro trunka apie 10 darbo dienų. Terminui gali įtakos turėti ir jūsų operatyvumas atsakant į klausimus, kurie atsiranda ruošiant dokumentą. Šioje formoje galite pasirinkti papildomas paslaugas, jei atvejis skubus.
 
 +
 +
 +
 +
Apsaugos klausimai

Atsakykite pažymėję po vieną klausimą  iš kiekvieno klausimų rinkinio.

Ši informacija bus reikalinga, jei Home Office norėtų su jumis susiekti dėl pateiktos paraiškos. Jie gali paklausti atsakymų į šiuos klausimus, kad nustatytų jūsų tapatybę.

Įsitikinkite, kad atsimenate atsakymus į šiuos klausimus.

Pirmas klausimų rinkinys

Pasirinkite vieną iš klausimų ir pateikite atsakymą. *
Antras klausimų rinkinys

Pasirinkite vieną iš klausimų ir pateikite atsakymą. *
Trečias klausimų rinkinys

Pasirinkite vieną iš klausimų ir pateikite atsakymą. *

Deklaracija

Prieš pateikdami atsakymus jūs patvirtinate, kad:

  • Esate Jungtinėje Karalystėje.
  • Pateikta informacija yra tiksli tiek, kiek jums žinoma ir esate įsitikinęs (-usi).
  • Atitinkate reikalavimus ir gyvenote Jungtinėje Karalystėje:

laikotarpiu remiantis HMRC duomenimis, jei su tuo sutinkate.

Jūsų pateiktu laikotarpiu, jei su tuo nesutinkate.

  • Jūsų pateikta nuotrauka yra Jūsų paties

Jūsų paraiška gali būti atmesta ir jūs galite būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn, jei tikslingai pateiksite netikrą ir klaidinančią informaciją, dokumentus.

Patvirtinkite, jei esate:

 *
Jūsų siuntinio pristatymo laikas 3+ darbo dienos. Taikomas atskiras mokestis. IB Service Ltd naudojasi Parcelforce Worldwide kurjerio paslauga, todėl negali garantuoti tikslaus pristatymo laiko ar kitaip už jį atsakyti perdavus kurjeriui. 
Dėl platesnės informacijos prašome kreiptis telefonu 02085360065.  *
Jūsų parašo paliudijimas į pateiktą sąskaitą nebus įskaičiuotas ir priklausys nuo vietinio teisininko ar notaro įkainio. 
 +
Prašome atkreipti dėmesį. Pasirinkus įgaliojimo paslaugą kitame mieste, notaro patvirtinimas į kainą neįeina. Bus taikomas atskiras mokestis. 
 +
 +
Pasirinkti *

 +


 +
 +
Nepilnamečio vaiko gimimo data (jei turite daugiau vaikų, spauskite pliuso ženklą)
+-
Prašome atkreipti dėmesį. Tuo atveju, jei esant skolininkų- kreditorių apie juos nepranešite ruošiant skyrybų dokumentus, gali kardinaliai keistis skyrybų procesas. Gali būti taikomas atskiras mokestis teisinėms paslaugos jei vėliau paaiškės, kad jų turėjote. Prašome įsitikinti, kad pateikiate tikslius duomenis. 

Prašome pasirinkti

Apačioje pateiktas terminas nuo apmokėjimo laiko, skaičiuojant darbo dienomis

 *
Iš viso
£0.0
Jei pasirinksite dviejų asmenų įgaliojimą, gali keistis paslaugos įkainis nuo pateikto paskaičiavimo viršuje, atsižvelgiant į sandorio tipą. Informuosime jus pateikdami galutinę sąskaitą. 
Prašome pasirinkti

Apačioje pateiktas terminas nuo apmokėjimo laiko, skaičiuojant darbo dienomis

 *
Iš viso
£0.0
Prašome pasirinkti

Apačioje pateiktas terminas nuo apmokėjimo laiko, skaičiuojant darbo dienomis

 *
Iš viso
£0.0
Atkreipiame jūsų dėmesį, kad pasirinkus vienos darbo dienos įgaliojimo projekto paruošimo paslaugą, terminas skaičiuojamas nuo visų reikalingų duomenų pateikimo. Į šią paslaugą neįskaičiuojamas laikas, per kurį pateikiate informaciją, reikalingą projektui parengti. 24 darbo valandų paslaugos negarantuojame, jei jūs operatyviai nepateikiate atsakymų į klausimus, kurie kyla ruošiant dokumentą.
 
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad tuo atveju jei negalite atvykti į Londoną pasirašyti dokumento, bus taikomas atskiras mokestis notarui ar teisinkui pagal jūsų gyvenamają vietą. Daugiau informacijos suteiksime jums pasiteiravus.
 +
 +
Vykdytojai- patikėtiniai
 
Jūsų pagrindiniai ir atsarginiai vykdytojai (rekomenduojama turėti bent du testamento vykdytojus).
Vykdytojas yra asmuo, kuris sprendžia administracinius klausimus ir tvarko dokumentus mirties atveju. Prieš įvardydami juos savo testamente, pasitarkite su pageidaujamais vykdytojais ar jie norėtų imtis šio vaidmens, nes tai gali būti susiję su didele atsakomybe. Apsvarstykite galimybę numatyti daugiau nei vieną vykdytoją, jeigu kartais pastarasis mirtų anksčiau negu jūs.
 +
 +
 +
Vaikai
 
Jūsų vaikai (tame tarpe ir iš ankstesnių santykių, jeigu yra) arba vaikai, už kuriuos esate teisiškai atsakingi.
Jeigu turite vaikų, jaunesnių nei 18 metų, patartina paskirti globėjus, kurie jūsų mirties atveju galėtų priimti svarbius sprendimus už jūsų vaikus.
 
 +
 +
 +
Globėjai

Pagrindiniai ir atsarginiai globėjai (jei reikia).
Globėjas yra asmuo, kuris, jūsų pageidavimu, galėtų prižiūrėti jūsų vaikus, jeigu jūs ir kitas vaiko tėvas numirtumėte. Globa apima daug atsakomybės, todėl prieš paskiriant asmenis globėjais, pirma reikėtų gauti jų sutikimą.
 
 +
 +
 +
Paveldėtojai
 
Turtas yra terminas, apimantis visus jūsų pinigus ir nuosavybę.

Jums pasirinkus mokėjimą dalimis atsiųsime pilną sąskaitą ir apmokėjus puse sumos pradėsime įgaliojimo sudarymo procesą. Pasirašydami apačioje, sutinkate apmokėti likusią dalį prieš vizitą pas notarą. Priešingu atveju paslauga nebus suteikta. 
Patvirtinu, kad aukščiau pateikta informacija yra teisinga ir išsami. Aš suprantu, kad pateikęs (-usi) neteisingus duomenis esu atsakingas (-a) už jų teisingumą. Suprantu, kad pateikus neteisingą informaciją procesas gali užtrukti arba keistis išdava. Sutinku, kad IB Service Ltd gali naudoti konfidencialią informaciją apie mane planuojant, teikiant ir koordinuojant man skiriamas paslaugas.     

Pasirašyti *
Išvalyti